Dzień dobry łódzcy (i nie tylko) triathloniści, biegacze, kolarze, pływacy. Chcemy wspólnie stworzyć multisportową mapę regionu. Chcemy, abyście nam w tym pomogli. Dlatego też zapraszamy Was, abyście wysyłali do nas:

  • adresy pływalni w naszym regionie wraz z krótką refleksją na temat obiektu,
  • ścieżki biegowe,
  • trasy rowerowe.

W przypadku pływalni podajcie adres, my zajmiemy się resztą.  Swoje ulubione ścieżki biegowe i rowerowe wraz z listą psów, które wyskakują z bramy możecie wysyłać nam poprzez dołączenie trackloga z Garmina, Polara, TomToma lub Endomondo. Ten wariant pokaże wszystkie psy, które goniły Was podczas treningu, bo poza trasą zostanie zapisany jeszcze wykres tempa i wysokości. Z menu treningu wybieramy opcję eksportuj – format dowolny. 

Jeżeli jednak uznacie, że trasę możecie zdradzić, ale tempo było za wolne, tętno zbyt wysokie, a kolega może śmiać się z kadencji  wybierzcie opcję “Utwórz trasę”. Pamiętajcie o zaznaczeniu opcji, że trasa ma być publiczna. 

Po przejściu do trasy link zostanie wygenerowany automatycznie. Oczywiście mile widziane są wszelkie uwagi  i zdjęcia jeśli takowe posiadacie, np. “Za Kazimierzem uważajcie na Sebę w srebrnym golfie III co nie lub Trajtolnistów i tych innych ludzi co nie mogą se przymocować tuby z bassem w bagażniku”. A tak całkiem serio poszczególne trasy będziecie mogli pobrać na Garminy, Polary oraz Tomtomy i precyzyjnie odtworzyć je podczas treningu. Wszystkie pliki przysyłajcie na adres: kontakt@triathlonlodz.pl

Poprzedni artykułNon Iron Duathlon już 22 października
Następny artykułKonkurs na projekt logo
Avatar
Wiecznie w ruchu, wiecznie zabiegany, z głową w chmurach i pełną pomysłów... Gorzej z ich realizacją;) z zawodu IT, z pasji TRI. No i gdzie ten chłopak łączy te dwa światy? Odpowiedź jest jedna, na portalu triathlonlodz.pl. Zapraszam do nadsyłania swoich pomysłów, problemów (znaczy się wyzwań :-) ) związanych ze stroną właśnie do mnie!