Triathlon Jeziorsko 2019

Za nami kolejna edycja Triathlonu Jeziorsko. „Kameralny”, „bez pompy” jak zwykli mawiać o nim  zawodnicy przyciągnął ponad 150 osób. Jak na mało których zawodach, reprezentacja województwa  łódzkiego miała chyba najliczniejszą reprezentację.  Zawody na dystansie 1/4IM wygrał Paweł Młodzikowski z Adamowa. Najlepszy łodzianin, Sylwester  Żydkiewicz, zajął trzecie miejsce ustępując jeszcze Kamilowi Karwatowi. Miejsce tuz poza podium,  tym razem, wywalczył Jakub Kimmer, którego powrót do ścigania bardzo nas cieszy. Trzymaj się  Kuba! Na uwagę zasługuje również bardzo dobre, 10 miejsce, zgierzanina, Bartosza Szczepaniaka.  Wśród kobiet najlepszą okazała się Julia Kwiatkowska. Na drugim miejscu uplasowała się Patrycja  Meksa z Łodzi! Patrycja popłynęła lepiej niż Julia, aczkolwiek triumfatorka odrobiła straty na rowerze,  a decydujące okazało się 10,5km biegu. Trzecie miejsce przypadło Paulinie Wargackiej, która  wyprzedziła kolejną łodziankę, Adrianę Kaźmierczak-Sowę.

Ciekawi jesteśmy, jak po tych zawodach będzie wyglądał nasz ranking… ;-)